Moran Yazılım

Bilgisayarın dış donanımları bedenini, iç donanımları organlarını, yazılım ise beynini oluşturur

1 - Beğendiğim bir programı nasıl satın alabilirim??

     İlgili programın ücretini size uygun banka hesaplarımızdan birine yatırarak ödeme bildirim formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini okuduktan sonra onaylayarak siparişi tamamlayınız.
     Siparişiniz bize ulaştığında aynı gün çalışma saatleri içerisinde size telefon aracılığı ile ulaşılarak fatura numaranız ve yazılım seri numaranız bildirecektir. Siz yazılımı online olarak size verilen fatura numarası, yazılım seri numarası ve şahsınıza ait bilgiler ile aktive edebilirsiniz.

2 - Bilgisayarıma format attım lisans anahtarım değişir mi?

     Yazılımlarımızda lisans işlemlerimiz online olarak yapılmaktadır.  Bilgisayarınıza ilgili programı, resmi web sitemizden veya size gönderilen DVD diskinden yükleme yaparak (ilk lisans işlemlerinizde size gönderilen) şahsi bilgileriniz ile yeniden aktif edebilirsiniz.

3 - Lisansını satın aldığım bir programı başka bir bilgisayarda kullanabilir miyim?

     Lisansınız yalnızca bir bilgisayar için geçerlidir.  Başka bilgisayarlarda yazılıma ihtiyaç var ise ek lisans alabilirsiniz. İlgili yazılımın ek lisans ücretini mail veya telefon yolu ile öğrenebilirsiniz

4 - Lisansını satın aldığım yazılımı geri iade edebilir miyim?

     Yazılımı satın almadan önce yazılımın demo versiyonunu kullanma imkanınız olduğundan dolayı maalesef yazılım iadesi mümkün değildir.  

5 - Yazılımlarınız ağ ortamında birden fazla bilgisayarda terminal ve sunucu olarak kullanılabiliyor mu?

     Eğer ilgili yazılım sektörünün ihtiyacına göre istemci ve sunucu olarak tasarlanmış ise elbette ağ ortamında ortak olarak kullanılabiliyor. Bunun için terminal makinelerde yazılımın lisanslanması ve ağ ayarlarının yapılması gerekmektedir. Birden fazla bilgisayar kullanılacağı için diğer bilgisayarlara ek lisans ücreti ödenmesi gerekir. 

6 - Yazılımlarınız için teknik desteğiniz var mı ve ücreti ne kadar?

     Yazılımlarımız için teknik desteğimiz olmakla beraber ücretsizdir.